Kad I. gimnazija u akciju kreće Rijeka ljubavi još bolje teče
Autor: Snježana Novaković, 31. 3. 2021.

KADA I. OSJEČKA GIMNAZIJA U AKCIJU KREĆE "RIJEKA LJUBAVI" S JOŠ VEĆOM LJUBAVLJU TEČE

Naši mladi ambasadori humanosti, naša snaga i budućnost pokazuju veliko suosjećanje prema obiteljima u socijalnoj potrebi, vraćaju osmijeh na lice, mir u dušu i vjeru u bolju budućnost.

Humanitarnu udrugu „Rijeka ljubavi“ danas su posjetili profesor i učenici I. gimnazije Osijek, naši mladi humanitarci jer: „Kad I. gimnazija u akciju kreće Rijeka ljubavi još bolje teče“.

Tom prigodom prikupili su 2.600 kn za koje će se nabaviti rolane plećke kako bi što više obitelji dočekali u sreći i veselju uskrsno jutro.

Gospodin, Riz Temaj otac jedne od učenica I. gimnazije iz svoje pekare „Friško“ iz Čepina poslao je pregršt slatkih peciva.