Dogaanja
ERASMUS I SLAVONIJA I BARANJA SE VOLE
Autor: Gordana Draguica, 14. 10. 2021.

Godišnja proslava programa Erasmus+ pod nazivom ErasmusDays odrava se ove godine 14.,15. i 16.listopada. Škole diljem Europe ukljuuju se u obiljeavanje ovog dogaanja kroz razne online ili fizike aktivnosti ( radionice, izlobe, kvizovi…) kako bi predstavile svoja Erasmus iskustva.

I.gimnazija Osijek odluila je povodom ovogodišnje proslave okupiti  Erasmus škole s podruja Slavonije i Baranje kako bi zajedniki obiljeili ovogodišnje Erasmus dane. Na poziv I.gimnazije Osijek prijavilo se 30 osnovnih i srednjih škola koje su zajedniki izradile digitalnu izlobu Erasmus projekata koji se provode u njihovim školama pod nazivom Erasmus i Slavonija i Baranja se vole. Osim predstavljanja svojih projekata svaka škola predstavila je i iskustva uenika i nastavnika koji sudjeluju u projektima  iz kojih se moe vidjeti neizmjeran uinak koji Erasmus projekti imaju na uenike, nastavnike i njihove škole.

Sve škole koje su sudjelovale podijelit e digitalnu izlobu projekata  tijekom Erasmus dana na mrenim stranicama i društvenim mreama svojih škola, a izlobu  moete pogledati na linku:

Priloeni dokumenti:
Erasmus_i_Slavonija_i_Baranja_se_vole.pdf (17.43 MB)