OBILJEŽAVANJE DANA ŠKOLE
Autor: Doris Portner, 18. 3. 2015.

Dana 23. ožujka.2015. godine obilježit ćemo Dan škole.

U ponedjeljak, 23.ožujka ,obilježava se Dan škole. Učenici i profesori sudjelovat će u aktivnostima koje su zajednički pripremili.

Program:

-  projekt „U tuđim cipelama“ - nastavu(sat traje 30 min.) većine predmeta održavaju učenici izabrani nakon provedenoga natječaja (povjerenstvo- G.Dragušica ,prof. i D.Dorčak,prof.)

11,30 – 13,00  (između smjena)

-uč.13 i 14 –projekt“ Proklete Hrvatice „–voditeljice J.Tuma Jandrok,prof.,M.Princip,prof.i T.Perić,prof.

-uč.4- izložba fotografija s učeničkih putovanja u Njemačku – aktiv profesora njemačkoga jezika

-uč.12 – debata(učenici 4.b,4.c i 4.d razreda )- „Julije Knifer – umjetnost ili ipak ne“-   voditeljice N.Tram,prof. i M.Omazić.,prof.

- uč.11 - Vedska matematika (radionica)- voditeljica D.Crnjac,prof.

- hodnik prizemlje – izložba slika „Optičke iluzije“ –  B.Truhar, prof.

-uč.12 – duet „Something stupid“- voditelj D.Jukić,prof.