Za sve dodatne informacije koje ovdje nisu raspoložive slobodno nam se obratite putem kontakata navedenih u gornjem izborniku.

Dostava dokumenata za upis u školsku godinu 2021./2022.
Autor: Snježana Novaković, 7. 7. 2021.

Dostava dokumenata je 12.7. 2021. od 9:00 do 12:00 sati i 13.07.2021. od 9:00 do 11:00 u prostorijama škole osobno ili na e-mail adresu snjezana.novakovic@skole.hr  (ispravno popunjenu, potpisanu i skeniranu ili slikanu upisnicu).

Dokumentaciju elektroničkom poštom može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati po potrebi.

Svi koji dostave dokumente za upis elektroničkim putem dobiti će povratnu informaciju o zaprimljenoj upisnici 12.07.2021 od 17:00 do 18:00 ili 13.07.2021. od 14:00 do 18:00.

Sve neispravne upisnice ćemo kontaktirati po primitku.

Kandidati koji ne dostave navedenu dokumentaciju u propisanim rokovima gube pravo upisa ostvarenog u ljetnome upisnom roku te se u jesenskome roku mogu kandidirati za upis u preostala slobodna upisna mjesta.

„Kandidat svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na obrascu (upisnici) dostupnom na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr), koji je dužan dostaviti u školu u utvrđenim rokovima.

Nakon što kandidat potvrdi svoj upis vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na obrascu (upisnici) i dostavi ga školi, kandidat je upisan u I. razred u školskoj godini 2021./2022. Ako kandidat zbog opravdanih razloga nije u mogućnosti u propisanim rokovima dostaviti potpisan obrazac (upisnicu) za upis u I. razred, dužan ga je dostaviti njegov roditelj/skrbnik ili opunomoćenik.“

Molimo Vas da prilikom dolaska u školu poštujete propisane epidemiološke mjere, koristite zaštitne maske za lice i ponesite kemijsku olovku, dezinficirate ruke, održavate socijalnu distancu.

Upisno povjerenstvo I. gimnazije Osijek