Za sve dodatne informacije koje ovdje nisu raspoložive slobodno nam se obratite putem kontakata navedenih u gornjem izborniku.

Obavijest učenicima koji upisuju 1. razred - VAŽNO!
Autor: Administrator , 12. 7. 2013.

Odabir stranih jezika... Mole se sljedeći učenici da se, što je prije moguće, izjasne o odabiru stanih jezika!

Mole se sljedeći učenici da se što je prije moguće izjasne o odabiru stanih jezika, te isto pošalju na mail: ella.rakovac@skole.hr

Naime, ukoliko je za 1. strani jezik odabran ENGLESKI jezik, za 2. strani jezik možete odabrati NJEMAČKI jezik POČETNI ili NJEMAČKI jezik NAPREDNI, NE I OBA!

Ukoliko ne stigne povratna informacija, navedeni učenici će biti raspoređeni u odjele u kojima je manji broj učenika, a drugi strani jezik će im biti određen prema tome u kojem su odjelu.

Sljedeći učenici se mole da jave žele li za 2. strani jezik njemački POČETNI ili njemački NAPREDNI:

Anić Kristijan

Duka Marina

Hornjak Paula

Janković Šima

Kasač Matko

Klein Dario

Sudar Luka

Berki Ivana

Čepčik Barbara

Duka Laura

Ivančić Hana

Podobnik Tea

Radoš Maria-Antonia

UčenicI

Skokić Darija

Kozić Ana

NEnadić Kristian

Skokić Vlatka

ne može ostati njemački POČETNI ukoliko učenik želi izabrati faklutativni njemački za njemačku jezičnu diplomu(DSD). Molim da navedeni učenici javi žele li ostati na njemačkom POČETNOM ili žele učiti DSD. Ukoliko žele učiti DSD moraju odabrati njemački NAPREDNI.

Učenik

Mihajlović Lovro

odabrao je za 2. strani jezik engleski POČETNI. Uvidom je utvrđeno da je navedeni učenik učio engleski jezik u osnovnoj školi 4 godine, te ostvario i dodatne bodove za učenje 2. stranog jezika najmanje 4 godine,  pa će za drugi strani jezik imati dodjeljen engleski napredni. Ukoliko navedeni učenik žele uzeti za 1. strani jezik engleski umjesto njemačkog, molim da se javi na navedeni mail.