Za sve dodatne informacije koje ovdje nisu raspoložive slobodno nam se obratite putem kontakata navedenih u gornjem izborniku.

Obilježili smo Dan škole
Autor: Gordana Dragušica, 23. 3. 2015.

Profesori I. gimnazije Osijek zamijenjeni

U ponedjeljak, 23.ožujka ,obilježen je  Dan škole. Učenici i profesori sudjelovali su u aktivnostima koje su zajednički pripremili.

Program:

1. Redovna nastava (8,00 – 11,30; 13,00 – 16,30)

-  projekt „U tuđim cipelama“ – nastavu   održavaju učenici izabrani nakon provedenoga natječaja – voditeljice projekta G.Dragušica ,prof. i D.Dorčak,prof.

- nastava se održava u prijepodnevnoj smjeni od 8,00 do 11,30 i u poslijepodnevnoj smjeni od 13,00 do 16,30

2. Zabavni program   11,30 – 13,00  (između smjena)

-uč.13 i 14 –projekt“ Proklete Hrvatice „–voditeljice J.Tuma Jandrok,prof.,M.Princip,prof.i T.Perić,prof.

-uč.4- izložba fotografija s učeničkih putovanja u Njemačku – aktiv profesora njemačkoga jezika

-uč.12 – debata(učenici 4.b,4.c i 4.d razreda )- „Julije Knifer – umjetnost ili ipak ne“- voditeljice N.Tram,prof. i M.Omazić.,prof.

- uč.11 - Vedska matematika (radionica)- voditeljica D.Crnjac,prof.

- hodnik prizemlje – izložba slika „Optičke iluzije“ –  B.Truhar, prof.

-uč.12 – duet „Something stupid“- voditelj D.Jukić,prof.

Iz priloženih fotografija pogledajte kako je protekao Dan škole.