ISPITI DODATNIH PROVJERA
Autor: Katica Zovkić, 14. 5. 2013.

Ispiti dodatnih provjera znanja za Medicinski, Pravni i Učiteljski fakultet u Zagrebu!

1. Ispiti dodatnih provjera za Medicinski fakultet, Pravni fakultet i Učiteljski fakultet (Sveučilište u Zagrebu)učenici ne plaćaju, jer se ispiti provode u suradnji s Centrom, na isti način kao i ispiti državne mature. Učenici na svojim stranicama nemaju prikazana zaduženja.  Napominjemo da se to odnosi samo na ova tri fakulteta, a sve ostale dodatne provjere ne vode se kroz sustav, nego ih učenici direktno uplaćuju prema obavijestima fakulteta.

2. Ispiti dodatnih provjera za Medicinski fakultet i Pravni fakultet pišu se u Zagrebu.

3. Ispiti dodatnih provjera za Učiteljski fakultet pišu se u nekoliko ispitnih centara i ne pišu se u školama, odnosno pisat će se samo u nekim školama u županijskim središtima s kojima će Centar dogovoriti provedbu.