Erasmus+ KA1 2017
Međužupanijski stručni skup za 300 nastavnika engleskog i njemačkog jezika
Autor: Ivana Štiglec, 14. 1. 2018.

Početkom siječnja ove godine naša škola je u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje organizirala  Međužupanijski stručni skup za učitelje i nastavnike engleskog i njemačkog jezika  osnovnih i srednjih škola Osječko-baranjske, Vukovarsko-srijemske,Virovitičko-podravske,Brodsko-posavske i Požeško-slavonske županije.

Na skupu koji je održan u našoj školi 4.siječnja 2018. sudjelovalo je 150 nastavnika, a zbog velikog interesa skup je ponovljen u Ugostiteljsko-turističkoj školi 12.siječnja i na njemu je sudjelovalo više od 150 nastavnika.Koordinatorica projekta Ivana Štiglec i profesorice naše škole Dragušica, Dorčak i Završki predstavile su sudionicima sve naše projekte, ali i dali savjete kako doći do uspješne projektne prijave i kako provoditi Erasmus+ projekte.

1_skup.jpg (1.11 MB)
2_skup.jpg (1.03 MB)