Trailica

Erasmus+ KA1 2019
'Out of the box'- novi Erasmus+KA1 projekt
Autor: Ivana tiglec, 10. 10. 2019.

U novoj školskoj godini zapoinje i novi Erasmus+ KA1 projekt namijenjen strunom usavršavanju nastavnika u inozemstvu.

13 nastavnika naše škole u ovoj školskoj godini sudjelovat e na mobilnostima širom Europe. Nastavnici Štiglec, Dragušica, Dorak, Tram, Završki, Španja, Luci, Princip, Abrami-Peterli, Ivkovi, Begi, Andraši-ivalj i Rakovac-Bekeš sudjelovat e na strukturiranim teajevima u Italiji, Španjolskoj, Švedskoj, Estoniji, Cipru, Islandu, Finskoj i Ujedinjenom Kraljevstvu. Teme teajeva su vezane za nove pristupe vrednovanju, IKT, vještine za 21.stoljee i inovativne pristupe u nastavi.

Najava projekta u medijima: