Erasmus+ KA2
Učenici i profesori u Španjolskoj
Autor: Ivana Štiglec, 7. 5. 2017.

Učenici Fran Popović,Laura Zahirović,Dora Frigan i Gorana Ilibašić s nastavicama Štiglec i Tram posjetili su partnersku školu u španjolskom gradu Cartagena.

Učenici Fran Popović,Dora Frigan,Laura Zahirović i Gorana Ilibašić su sa svojim nastavnicama Ivanom Štiglec i Natašom Tram u travnju ove godine proveli tjedan dana u partnerskoj školi u gradu Cartagena. Učenici su tijekom radnog dijela sudjelovali u nizu radionica na temu timskog rada,hospitirali na nastavi svojih domaćina, a u slobodno su se vrijeme upoznali sa španjolskom kulturom i tradicijom.Osim grada Cartagene upoznali su i grad Murciu, a upriličen je i posjet gradskoj vijećnici, gdje je od strane gradskih čelnika istaknuta važnost provođenja ovakvih projekata. Učenici koji su sudjelovali u ovoj mobilnosti će stečeno znanje i vještine prenijeti svojim vršnjacima u školi.Sljedeći susret u sklopu ovog projekta održat će se u listopadu ove godine u Poljskoj.

1.jpg (1.07 MB)
2.jpg (1.39 MB)