Trailica

Erasmus+ KA2
Zadnji projektni susret u I.gimnaziji Osijek
Autor: Ivana tiglec, 25. 8. 2018.

Poetkom srpnja u našoj školi odran je zadnji susret u sklopu projekta Ready, steady, work jer je naša škola bila koordinator cijelog partnerstva. Sastanku su nazoili nastavnici iz partnerskih škola iz Grke, Španjolske, Luksemburga i Poljske.

Tijekom ovog susreta nastavnici su radili na finalnom proizvodu ovog projekta, a to je prirunik pod nazivom 'Employability Skills Schoolkit'. Nastavnici su se podijelili u tri skupine i svaka skupina je bila zaduena za nekoliko nastavnih jedinica i radionica koje su se izraivale tijekom dvije projektne godine. Materijali su se pregledavali,lektorirali i pripremali za tisak.

Priloeni dokumenti:
tpm_2_oSIJEK.jpg (591.21 KB)