Trailica

Erasmus+ KA2 SEDIFIEE
Novi Erasmus+KA2 projekt
Autor: Ivana tiglec, 10. 10. 2019.

U novu školsku godinu ušli smo s još jednim Erasmus+ KA2 projektom pod nazivom 'Strengthening equality, diversity and inclusion through intercultural European education'.

I.gimnazija Osijek je koordinator projekta, a partnerske škole su iz Španjolske, Grke, Bugarske, Turske i Italije. 1.10.2019. odran je intervju za zainteresirane uenike na koji se odazvalo preko 60 uenika. Projektni tim kojeg ine profesorice Štiglec, Dragušica, Dorak, Tram, Završki i Španja odluit e o odabiru uenika koji e sudjelovati u dvogodišnjem projektu.

Najava projekta u Glasu Slavonije