Erasmus+ KA2 SEDIFIEE
Mobilnost u Turskoj nakon duže Covid pauze
Autor: Ivana Štiglec, 6. 12. 2021.

Nakon duže pauze napokon je održana hibridna mobilnost u Turskoj s podtemom Intercultural communication.

Domaćin mobilnosti bila je partnerska škola iz Antalije, a fizički su osim domaćina bili prisutni Hrvatska, Španjolska i Grčka,  a online Bugarska i Italija.

Domaćin je uspješno iskoordinirao fizičke  aktivnosti i aktivnosti koje su održane online. Tijekom nekoliko dana sudionici su predstavili svoje lokalne aktivnosti vezane za podtemu, izrađivali su u mješovitim timovima igre uloga, te ih dramatizirali. Pisali su kreativne priče na temu interkulturalne komunikacije, a svi radovi objavljeni su na etwinningu.

19467.jpg (1.14 MB)
19619.jpg (668.55 KB)