Razmišljajmo održivo
Prvi sastanak projektnih partnera
Autor: Ivana Štiglec, 10. 10. 2019.

U Zagrebu je 20.09.2019. održan prvi projektni sastanak svih partnera u ovom projektu.

Na sastanku su sudjelovali predstavnici svih partnera: Udruga Odraz, Udruga MI, Udruga SMART, Volonterski centar Osijek, I.gimnazija Osijek, Privatna umjetnička gimnazija Zagreb i Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju Split. Cilj sastanka je bio međusobno upoznavanje i predstavljanje, te upoznavanje s projektnim aktivnostima i provedbom prve aktivnosti pod nazivom Akademija održivog razvoja za nastavnike.

Najava projekta u medijima: