Trailica

UPISI U I. RAZRED !
Autor: Snjeana Novakovi, 21. 7. 2020.

Dostava dokumenata je 27.7. 2020. od 9:00 do 15:00 sati u prostorijama škole osobno ili na e-mail adresu snjezana.novakovic@skole.hr ili rebeka.kalazic@skole.hr  (ispravno popunjenu, potpisanu i skeniranu ili slikanu upisnicu).

Dokumentaciju elektronikom poštom moe poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci duan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Kandidati koji ne dostave navedenu dokumentaciju u propisanim rokovima gube pravo upisa ostvarenog u ljetnome upisnom roku te se u jesenskome roku mogu kandidirati za upis u preostala slobodna upisna mjesta.

Molimo Vas da prilikom dolaska u školu poštujete propisane epidemiološke mjere, koristite zaštitne maske za lice i ponesite kemijsku olovku, dezinficirate ruke, odravate socijalnu distancu.

Upisno povjerenstvo I. gimnazije Osijek