Trailica

Volonterski klub
Volontiranje u NK Osijek
Autor: Nataa Tram, 29. 4. 2020.

Uenica Mina Kovai volontira od 2018. godine.

O svom volonterskom radu u NK Osijek kae:  " Od kada sam postala lan tima volontera NK Osijek dolazim na sve domae utakmice te s ostalim volonterima izvršavam razne zadatke. Glavna zadaa nam je pobrinuti se za djecu koja dolaze iz raznih klubova u Hrvatskoj, te izlaze na teren s igraima prije poetka utakmice. Moramo se pobrinuti da svi budu presvueni u dresove i na vrijeme izau na teren, a nakon toga im na poluvremenu posluujemo pizzu i sokove, te im pomaemo da osjete našu dobrodošlicu. Osim toga, sudjelujem i na raznim dogaajima koje organizira NK Osijek osim utakmica. Jedan od dogaaja koji e mi najviše ostati u sjeanju je Special Power League, dogaaj organiziran za djecu s posebnim potrebama."