Dogaanja
"7.sat"
Autor: Snjeana Novakovi, 10. 5. 2021.

Projekt PRONI Centra „ 7.sat

prostoru Stare pekare u Tvri dana 7. svibnja 2021. uenici 1.e razreda s razrednicom Natašom Tram i psihologom Dinkom Plešom sudjelovali su u tematskoj raspravi projekta 7. sat, na temu INFORMIRANJE MLADIH I KONSTRUKTIVNI DIJALOG.
Sudionici projekta u ivoj, otvorenoj ali opuštenoj raspravi razgovaralsu, razmjenjivali stavove i iskustva te donijeli zakljuke koji e pomoi da unaprijedimo mogunost utjecaja uenika na izbor izvannastavnih sadraja u školi, kako bi oni što više doprinosili procesu uenja i odgoja ali odgovarajui na interese i potrebe mladih. Takoer, sudionici su se upoznali sa aktivnostima koje u našem gradu provode organizacije civilnog društva, a sadrajno se mogu uklopiti u provedbu izvannastavnih aktivnosti, projekte aktivnosti škole te sat razrednog odjela.

Priloeni dokumenti:
20210507_111735.jpg (640.99 KB)