preskoči na sadržaj

I. Gimnazija Osijek

Login
kola sa STEM oznakom

 

Nai EU projekti

Pogledajte gdje su sve naši uenici i profesorili bili!

e-Dnevnik

nastavnici

e-knjinica

Trailica

 

 

Kutak za roditelje

Poštovani roditelji,

na ovim stranicama moete pronai termine za individualne informativne razgovore sa svim nastavnicima. Termini su podloni promjenama, te e dolje navedena tablica biti aurirana. Molimo da iz tog razloga tablicu provjerite prije samog dolaska.

 

 




Termini individualnih informativnih razgovora
NASTAVNIK

SMJENA A (1.r. i 4.r. ujutro,

2.r. i 3.r. popodne.)

SMJENA B (1.r. i 4.r. popodne,

2. i 3. ujutro)

Maja Abrami Peterli srijeda 13:10 - 13:55 srijeda 13:10 - 13:55
Blanka Andraši ivalj utorak 4. sat-16.40 utorak 3. sat-9.50
Marko Babi utorak, 1. sat, 14:00 - 14:45 utorak, 6. sat, 12:20 - 13:05
Lidija Begi ponedjeljak 11.25 ponedjeljak 19.00
Doris Crnjac ponedjeljak 10:40 - 11:25  ponedjeljak 12:20 - 13:05 
Ivan elebi srijeda 17:30 - 18:15 srijeda 8:50 - 9:35
Miroslav oli etvrtak 10:40-11:30 etvrtak 19:00-19:45
Sunica Danko petak 10:00 srijeda 14:00
Daniel Dekany    
Filip Domainovi etvrtak 17:30 etvrtak 14:00
Daniela Dorak Ponedjeljak, 19h Ponedjeljak, 11.30h
Gordana Dragušica ponedjeljak, 14:00 ponedjeljak, 9:00
Mirta Engelhart utorak,2 sat poslijepodne utorak,5 sat prijepodne
Melita Fišer ponedjeljak 15:50- 16:35  ponedjeljak 10:40 - 11:25
Robert Gal    
Tamara Gracek Kardoš srijeda 10,40 - 11,25 petak 17,35 - 18,15
Maja Huis utorak 15:30h utorak 10:00h
Tanja Ivkovi petak, 3. sat-10.40. petak, 4. sat-16.50.
Domagoj Juki ponedjeljak, 4. sat - 10.40 ponedjeljak, 3. sat - 15.50
Rebeka Kalazi utorak 11.30.-12.15(5.sat) utorak 14.50.-15.35(2.sat)
Jela Kneevi ponedjeljak,19 h ponedjeljak,11.30-12.15(5.sat)
Ljiljana Kovaevi etvrtak 16.40 - 17.25 etvrtak 9.50 - 10.35
Matija Luci utorak, 10:40 srijeda, 19:05
Kornelija Marks petak 16:05-16:45 (3.sat) petak 11:25-12:05 (4.sat)
Vjeran Matii utorak 15:50-16:35 (3.sat) utorak 10:40-11:25 (4.sat)
Snjeana Novakovi srijeda 8:15 - 8:50 srijeda 18:15 - 19:05
Mirta Omazi srijeda 14.00-14.45h srijeda 12.15-13.05h
Dinko Pleša srijeda 16.30 - 17.30h srijeda 10.00 - 11.00h
Dragica Predrijevac srijeda od 17.30 do 16.20 srijeda od 14  do 14.45
Margareta Princip ponedjeljak 19.10-19.55 ponedjeljak 7.10-8.00
Jelena Radlovi utorak 12:20 - 13:05 (6. sat) utorak 14:00 - 14:45 (1. sat)
eljko Radni etvrtak, 18.20 - 19.05 h       (6.sat)

etvrtak, 10.40 - 11.20 h                (4. sat) 

Tanja Rajkovi

tanja.rajkovic@skole.hr

utorak 5.sat popodne (2.raz popodne)

tanja.rajkovic@skole.hr 

utorak 2.sat ujutro (2.razredi ujutro)

Ella Rakovac Bekeš etvrtak, u 11:30 etvrtak, u 17:30
Lucija Sauli    
Arman Schussler petak 10;40 - 11;25 petak 10;40 - 11;25
Rudi Siber petak 12:20 - 13:05 petak 12:00 - 13:05
Danijela Stankovi ponedjeljak, 19h etvrtak, 19h
Ivana Stipi srijeda, 4.sat (10:40h) srijeda, 3. sat (15:50)
Jakov Šimatovi ponedjeljak 2.sat prijepodne ponedjeljak 5.sat poslijepodne
eljko Šnur srijeda 19.05 srijeda 11.30
Ivana Šoši ponedjeljak, 11:30 - 12:15 ponedjeljak, 15:50 - 16:35
Jasna Šoši etvrtak 10.35 etvrtak 18.15
Klaudija Španja petak, 2.sat (9.45-10.25) petak, 2.sat (15.10-15.50)
Ivana Štiglec ponedjeljak, 15.35 ponedjeljak,15.35
Ivana Toluši Lackovi petak, 4.sat (10.40) petak.3.sat, (15.50)
Nataša Tram utorak 14:00 utorak 12:20
Brankica Truhar srijeda, 15.50-16.35 srijeda,10.40-11.25
Radmila Završki srijeda 12:15-13:00 (6.sat) srijeda 14:00-14:45 (1.sat)
Katica Zovki ponedjeljak - 13:10-13:55 ponedjeljak - 13:10-13:55
Alen uški utorak - 15:50-16:35 utorak - 10:40-11:25
     
     
     
     
     

 

preskoči na navigaciju