Najmaturant/ica I. gimnazije u školskoj godini 2020./2021.
Autor: Snježana Novaković, 7. 7. 2021.

I ove školske godine proglasili smo najboljega maturanta/icu. Konkurencija je bila velika, pa je povjerenstvo za izbor imalo težak zadatak.

Najboljom je proglašena LAURA ČAJO, učenica 4.c razreda za koju profesori,ali i njezini kolege ,izriču samo pohvale. Uz odličan uspjeh (5,00 sve četiri godine)i uzorno vladanje, istakla se i sudjelovanjem na županijskim natjecanjima iz fizike,kemije,hrvatskoga jezika,LIDRANU, sudjelovala na državnom natjecanju u košarci, osvojila prvo mjesto u natjecanju u poznavanju financijske pismenosti na Ekonomskom fakultetu u Osijeku.

Uz sve to,rado pomaže drugima,volontirala je u Petrinji nakon potresa, a svoje slobodno vrijeme odvojila je za instrukcije kolegama iz razreda.

Ovoj svestranoj djevojci ništa nije teško, zato vjerujemo da će i u budućnosti biti uspješna, a nagrada je zasigurno došla u prave ruke.

ČESTITAMO !!!

viber_slika_2021-07-05_20-38-52-552.jpg (117.95 KB)