Ovdje moete saznati sve relevantne informacije o našoj školi, nastavnom procesu i ostalim aktivnostima koje provodimo, informirati se o programu ope gimnazije, e-upisima, pratiti javne ponude, natjeaje te tijek realizacije naših projekata.

Ukoliko ste ve jedan od uenika, aktivno ete pratiti Oglasnu plou, a za roditelje je tu Kutak za roditelje.

Za sve dodatne informacije koje ovdje nisu raspoloive slobodno nam se obratite putem kontakata navedenih u gornjem izborniku.

Dogaanja
Zahvalnica I. gimnaziji Osijek
Autor: Snjeana Novakovi, 13. 6. 2021.

I.gimnazija Osijek i profesori matematike i fizike Rebeka Kalazi i Snjeana Novakovi dobili su zahvalnicu za sudjelovanje na meunarodnom projektu „Fizi Bizi Fest 10., Fesival nauke“ U Somboru.

Fizi Bizi Fest je meunarodno znanstveno-popularna manifestacija koja popularizira STEM podruje kod djece, mladih i svih onih koji se tako osjeaju. Sastoji se od tri cjeline: znanstveno-eksperimentalnog postava ( uenici prezentiraju znanost svojim vršnjacima i kod njih razvijaju interes za to podruje), znanstveno-popularnih predavanja i natjecanja uenikih istraivakih radova. Uenici naše škole sudjelovali su sa tri znanstveno-eksperimentalna postava „Glazba u boci od vode“, „Kiša u sobi“ i „Zvuk davnina“.

Na poveznici moete pogledati i ostale znanstveno-eksperimentalne postave.

Priloeni dokumenti:
I_Gimnazija_Osijek.jpg (781.89 KB)