Za sve dodatne informacije koje ovdje nisu raspoložive slobodno nam se obratite putem kontakata navedenih u gornjem izborniku.

„Anne Frank – Povijest za sadašnjost“
Autor: Snježana Novaković, 7. 5. 2022.

Zadnjih je dana u suradnji s Hrvatskom edukacijskom i razvojnom mrežom za evoluciju sporazumijevanja (Hermes, Zagreb) održan peer guide trening za učenike I. gimnazije povodom nadolazeće putujuće izložbe „Anne Frank – Povijest za sadašnjost“ koja će se nakon dvogodišnje stanke postaviti u našoj školi. Trinaestero učenika naše škole zajedno s profesoricom Gracijom Rezić dobilo je priliku educirati se kroz razne aktivnosti, igre i rasprave. Svojim su zadovoljstvom i angažmanom pokazali kako s dobrim projektom nije gubitak praznike provesti u školi. U sklopu treninga učenici su goste upoznali s Muzejom osobnih priča u Osijeku koji prikuplja i čuva priče vjerskih i nacionalnih manjina naše škole. Dio je to samo nadolazećih aktivnosti u I. gimnaziji Osijek.

sl.1.jpg (231.36 KB)
sl.2.jpg (209.73 KB)