Za sve dodatne informacije koje ovdje nisu raspoložive slobodno nam se obratite putem kontakata navedenih u gornjem izborniku.

Autor: Administrator , 24. 4. 2013.

za radno mjesto nastavnika hrvatskog jezika i književnosti...

Sukladno odredbama članka  107.Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj: 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12.i 126/12.) I.gimnazija Osijek, Županijska 4

oglašava

za sljedeće radno mjesto

1. Nastavnika hrvatskoga jezika i književnosti

- 1 izvršitelj s punim radnim vremenom, 20 sati u nastavi tjedno, na određeno radno vrijeme, do povratka radnice s bolovanja.

Uvjeti: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika i stručnih suradnika u srednjem školstvu.

Prijave s priloženom dokumentacijom o ispunjavanju svih zakonskih uvjeta (diploma, domovnica, uvjerenje o nekažnjavanju i životopis, sve u preslici, nisu potrebni originali niti ovjerene preslike) dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu:

I.GIMNAZIJA OSIJEK, 31000 OSIJEK, ŽUPANIJSKA 4, s naznakom „za natječaj“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola (čl.13.st.2.Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 116/03.)