20. Podunavski pješački put
Autor: Jela Knežević, 3. 4. 2019.

Pridružite nam se na ovom jubilarnom putu...!

Planinari „Zanatlije“ i njihova sekcija mladih „Dumina“ pozivaju vas 28.04.2019. na jubilarni 20. „Podunavski pješački put“ od Aljmaša do Erduta. Nakon mirne reintegracije zatekli smo Podunavlje kao posve opustošen krajolik. Danas je Hrvatska ponovo podunavska zemlja koja se diči plodnim vinogradima i voćnjacima, a silina Dunava nas potiče da slavimo ljepotu planeta Zemlje i da aktivno sudjelujemo u njezinom očuvanju. Dođite i podijelite to zadovoljstvo s nama.

Polazak: 8 sati sa parkirališta kod Špara (bivša Billa)

Cijena prijevoza: 40 kn

Prijave i uplate: Jela Knežević,prof.

Program puta:

Aljmaš.  Od 8,30 do 9 sati okupljanje u središtu sela. Uspon na Kalvariju i uživanje u dunavskoj panorami. Obilazak novouređene obale. Ponuda suvenira.

Točno u 9,30 sati polazak cijele grupe, s podjelom na djecu, mladež i odrasle.

Erdut. Od 14 do 15 sati zajednički objed (grah i čobanac). Veselica uz glazbu, kavu i kolače.

Od 14,30 do 16,30 sati slobodan je ulaz u vinariju: najveća vinska bačva na svijetu. Individualni odlazak do vidikovca uz kulu.

Oko 17 sati polazak kući.

PPP.jpg (57.09 KB)