PRIGOVORI NA ISPITE DM- JESENSKI ROK 2020./2021.
Autor: Katica Zovkić, 8. 9. 2021.

Prigovore na rezultate ispita možete slati od 08.09.2021.u  12:00- 10.09.2021. u 12:00! Obrazc prigovora nalazi se u privitku. Ispunjeni obrazac šaljete na mail kzovkic@gmail.com

Prilikom pisanja prigovora držite se navedenih naputaka jer ih u suprotnome ŠIP neće razmatrati!

1.      - prigovor učenika treba se odnositi na točno određeni zadatak s kratkim obrazloženjem.

Neće se razmatrati prigovor u kojemu učenik/ca navodi privatne razloge zbog kojih je pogriješio/la.

2.      Ne upisujte prigovor da je učenik zaboravio/la prepisati odgovore zadataka višestrukoga izbora na list za odgovore.

3.      Ne upisujte u prigovor da se učeniku/ci ponovno pregleda cijeli ispit jer nedostaje jedan bod.

4.      Ne upisujte u prigovor da učeniku/ci nedostaje jedan ili dva boda za „prolaz”.

Obrazac_prigovora_za_ucenike_(1).doc (41.00 KB)