PRIPREME ZA DRŽAVNU MATURU 2010./2011.
Autor: Gordana Dragušica, 6. 12. 2010.

Početak prijava u ljetnome roku 2010./2011.

Od 1. prosinca 2010. godine u 18.00 sati bit će omogućene prijave ispita državne mature i studijskih programa u ljetnome roku školske godine 2010./2011. putem mrežne stranice www.postani-student.hr. Ispiti državne mature moći će se prijavljivati do 31. siječnja 2011. godine, a studijski programi do 6. srpnja 2011. godine (ovdje je potrebno znati da neka visoka učilišta imaju raniji datum prijava studijskih programa te je o tome potrebno pravovremeno se informirati na stranici Postani student).
Molimo da prije prve prijave u sustav dobro proučite brošuru koja je dostupna na www.postani-student.hr te Pravilnik o polaganju državne mature dostupan ovdje. Prijave u sustav različite su za pojedine kategorije kandidata te je nužno pridržavati se uputa koje su navedene u brošuri. Također, u navedenoj brošuri se nalazi i Kalendar svih rokova koji se odnose na provedbu polaganja ispita državne mature i prijave studijskih programa koje je uputno pročitati kako bi pravovremeno obavili sve radnje vezane uz prijave.
Molimo sve kandidate da redovito prate mrežne stranice Nacionalnoga centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja www.ncvvo.hr i Postani student www.postani-student.hr, a u slučaju bilo kakvih nedoumica ili pitanja svakako se obrate Službi za podršku korisnicima CARNeta na adresu e-pošte matura@carnet.hr ili broj telefona 016661500.

Vaša ispitna koordinatorica u školi je prof. Gordana Dragušica kojoj se možete obratiti za

pomoć.

Pitanja možete slati na adresu gordana.dragusica@gmail.com.