Tržnica budućnosti, 27.09.2019.
Autor: Snježana Novaković, 20. 9. 2019.

Učenici III. i IV. razreda sudjeluju na "", 27.09.2019. petak.

"dio je tematske skupine Strossmayer Days, sadržajno povezujući gospodarski razvoj i razvoj poljoprivrede na koje je Strossmayer u svoje vrijeme imao snažan utjecaj. U dvorištu Rektorata na Tržnici budućnosti, povezujući prošlost, sadašnjost i budućnost će biti predstavljena hrana budućnosti, te poljoprivredni proizvodi za budućnost. Glavnom događanju prethodi niz aktivnosti koje će pripremati sastavnice Sveučilišta u Osijeku u okviru sljedećih tematskih skupina: Strossmayer Days (FERIT, FOOZOS, PFOS, PTF) I Technopast (FERIT).

MJESTO: DVORIŠTE REKTORATA SVEUČILIŠTA U OSIJEKU, TRG SVETOG TROJSTVA 3

VRIJEME: PETAK, 27.09.2019. OD 17:00 DO 22:00

Uz pratnju profesora: Omazić, Žuškić, Matičić, Abramić-Peterlić, Tram, Čolić, Saulić, Španja, Zovkić, Crnjac, Marks, Šošić, Dragušica, Šnur, Dorčak, Stipić, Tolušić-Lacković, Stanković, Fišer, Završki, Ivković, Gracek, Kovačević i Engelhart.

Sve dodatne informacije učenici će dobiti od svojih predmetnih profesora.