OBAVIJEST MATURANTIMA !
Autor: Snježana Novaković, 21. 5. 2020.

Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek omogućuje izravan upis jednom maturantu(ici) u ljetnom upisnom roku.

Uvjet za izravan upis je odličan uspjeh u prva tri razreda.

Zainteresirani učenici se trebaju javiti svojim razrednicima, a Škola će učenika s najboljim prosjekom ocjena predložiti Fakultetu.

Predloženi maturant(ica) ne mora položiti  izborne predmete državne mature iz  informatike ili fizike(koji su inače obvezni za upis ),ali mora položiti obvezne predmete prema kriterijima za upis na FERIT.

Maturant(ica) treba naznačiti želi li upis na studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija ili Računarstvo, te upisati svoj JMBG i OIB.

Rok za prijavu razrednicima je ponedjeljak, 25.svibnja 2020. do 12 sati.