NOVO! Podnošenje prigovora na bodovanje ispita državne mature.
Autor: Gordana Dragušica, 21. 6. 2011.

Rok za podnošenje prigovora istječe 28. lipnja u 23,59 sati.

Rezultati, bodovi i ocjene ispita državne mature objavit će se 26. lipnja 2011. godine u 23.59 sati. Od tada teče rok od 48 sati u kojemu pristupnici mogu dati prigovor na bodovanje ispita državne mature.

Učenici četverogodišnjih srednjih škola svoje prigovore (obrazacpodnose školskome ispitnom povjerenstvu 27. i 28. lipnja u školi u vremenu od 9,00 do 13,00 sati

Centar će sve prigovore riješiti do 3. srpnja 2011. godine, a kandidati će o odluci biti obaviješteni na poveznici Moji prigovorina mrežnoj stranici Postani studentKonačni rezultati ispita državne mature objavit će se 4. srpnja 2011. godine.