Rok za prigovor na točnost podataka u NISpVU-u
Autor: Gordana Dragušica, 23. 6. 2011.

Obavještavamo sve kandidate da je rok za prigovore za gore navedene podatke 28. lipnja 2011. godine.

Rok za prigovor na točnost podataka u NISpVU-u

Kako bi se osigurala točnost cijeloga postupka rangiranja na studijske programe, nužno je da su svi osobni podatci kandidata, ocjene iz srednje škole te eventualne rezultate državnih i međunarodnih natjecanja i športska kategorija, kao i svi ostali upisani podatci koji se nalaze u NISpVU-u točni. To se može provjeriti na poveznici „Moji podatci“ nakon prijave u sustav. Ukoliko su podatci točni, učenici su ih potvrđivali putem poveznice „Verificiraj“, koja se nalazi ispod podataka na koje se odnosi.

Ostali kandidati trebaju provjeriti je li im Središnji prijavni ured verificirao osobne podatke i ocjene, što je moguće tek nakon dostave potrebne dokumentacije, kao što su obaviješteni u prethodnoj obavijesti.

Ako su podatci netočni, učenici trebaju što prije obavijestiti ispitnoga koordinatora. Ostali kandidati u slučaju netočnih podataka trebaju kontaktirati Središnji prijavni ured.

Slijedom navedenoga, obavještavamo sve kandidate da je rok za prigovore za gore navedene podatke 28. lipnja 2011. godine te se prigovori zaprimljeni nakon toga roka neće razmatrati. Svi prigovori zaprimljeni do toga roka bit će riješeni u najkraćemu mogućem vremenu, a najkasnije do objave konačnih rang-lista.

Objavljeno: 21.6.2011, 17:49