Erasmus+ KA2 SEDIFIEE
Digitalna knjižica kao finalni proizvod projekta
Autor: Ivana Štiglec, 4. 7. 2022.

Učenici i nastavnici koji su sudjelovali u projektu izradili su digitalnu knjižicu kao finalni proizvod našeg Sedifiee projekta. Knjižica je izrađena u alatu Canva, interaktivna je i sadrži sve aktivnosti, proizvode, rezultate našeg projekta. U knjižici možete vidjeti sve kratke filmove i pročitati sve priče nastale tijekom mobilnosti na kojima su se učenici bavili temama poput jednakosti spolova, solidarnosti, interkulturalne komunikacije, vršnjačkog nasilja, društvene inkluzije i europskih vrijednosti. Knjižicu prelistajte na linku: